Anasayfa Site Haritası Atak Mail
 
Anasayfa Kurumsal Faaliyetlerimiz Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Faaliyet Alanlarımız
 
  Kompen Pvc Doğrama
 
   Pencere
Yapıart bayilini yapmakta olduğumuz Kompen Pvc doğrama sistemleri lie Sürekli gelişen inşaat sektörümüzün taleplerini karşılamak için her kesime uygun alternatif çözümleri komple kalite anlayışı çerçevesinde hizmetinize sunuyor.

     Sunmakta olduğumuz ürün yelpazesine ait renk seçenkelerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
 
 
 
 
   Panjur
Yapıart, ISO 9001 Kalite Sistemi ile PVC kapı ve pencere sektörünün lideri olan Kompen, panjur sistemleri ile hizmetinize sunuyor. Tüm ürünlerinde son teknolojiyi kullanmayı kalitenin vazgeçilmez bir unsuru olarak kabul eden panjur sistemleri, tasarımlarınıza uyumu, estetik görünümü, üstün ısı ve ses yalıtımı sayesinde size her türlü iklim koşullarında huzurlu ve rahat bir hayat sunuyor.

Panjur Sistemleri ile 47 dB’e kadar ses yalıtma özelliklerinin yanında üstün ısı yalıtma özelliklerine de sahip. Sistemler restorasyon çalışmalarında kullanıldığında ulaşılan
0.9 W/m²k’lık ısı yalıtım değeri, talep edilen 1.32 W/m²k’lık değerin oldukça altında, yani çok daha mükemmeldir. Yeni yapılarda ise belirlenen 0.6 W/m²k’lık değere kolayca ulaşılır.
     
 
Yapıart'ın hizmetinize sunduğu Kompen Panjur Sistemleri, akıllıca tasarlanmış PVC lamellerin, motorlu, çevirmeli veya kordonlu mekanizmalarla çalışan panjur kutularıyla bir araya gelmesiyle üretiliyor.
Panjur lamellerinin yerleştiği raylar PVC veya alüminyum profil olarak belirlenebiliyor. Sistemler, siparişe göre istenen her ebat ve ölçüde müşteriye kompen kalitesiyle ulaşmakta.