Anasayfa Site Haritası Atak Mail
 
Anasayfa Kurumsal Faaliyetlerimiz Referanslarımız İnsan Kaynakları İletişim
Faaliyet Alanlarımız
 
Dekoratif Taş
  Rustik Taş Kaplama


Eski bir doğal taş kaldırımının vurgulu yüzeyi ve çeşitli döşeme olanakları ile Rustik taş mekanlara sınırsız fikir özgürlüğünüzü uygulayabileceğiniz tasarım elemanıdır.İki ayrı ölçü ve şekilde imal edilen Rustik taş döşeme zenginliği sayesinde en çok tercih edilen doğal görünümlü sert kaplama elemanıdır.
 
 
  Kale TaşıKale Taşı gücünü keskin hatlarından alır. Kale Taşı özenli murçlanmış yapısı eski taş ustalarının izlerini taşır. Taş binalarda sıkça rastladığımız bu form sağlamlığı, kalıcılığı simgeliyor.

 
 
  Tuğla Taşı
Kaplama gerektirmeyecek kadar estekik olması nedeniyle çok yaygın bir biçimde duvar malzemesi olarak kullanılan tuğlalardan elde edilen eski tuğla modellerimiz yer kaybına neden olmadan kapladığı mekanlarda gerçek tuğla gibi görünür.  
 
  Kayrak Taşı


Tamamen doğal ve özel bir dekoratif malzemedir. Taşlarımız; bina iç ve dış duvar kaplamaları, restorasyonlar, şömine, barbekü, park bahçe düzenlemeleri, havuz kenarları ve taş bina yapımında doğal şekilde kullanılabilmektedir. Kayrak taşı özellikle müstakil villa projelerinde direkt olarak tuğla veya bims blok üzerine kaba sıva harcıyla kullanıldığında dış cephe maliyetlerini etkin bir biçimde aşağıya çekmektedir. Ayrıca su geçirgenligi %1 olduğu için su yalıtımı sağlamaktadır.
 
 
  Alaçatı TaşıYapı taşı olarka kullanılan düşük yoğunluklu taşların, kenarları düzeltilerek ve yüzeyleri taraklanarak hazırlanmıştır. Bu modellerden kopyalanarak elde edilen kalıplardan üretilmektedir. Birbirine benzeten elemanlardan oluşur. İstendiğininde içerisine taş parçaları girilerek farklı bir görüntü elde edilir.